Október 18 . Szerda

10.00-13.00 Szoftver és VJing -RESOLUME vezetésével (Nagyterem)

14.00-17.00 Flash VJ Workshop -FLXER vezetésével (Nagyterem)

18.00-22.00 Deck VJ Workshop -Vj Anyone vezetésével(Nagyterem)

 

Október 19. Csütörtök

10.00-13.00 Szoftver és VJing -RESOLUME vezetésével (Nagyterem)

14.00-17.00 Flash VJ Workshop -FLXER vezetésével (Nagyterem)

18.00-22.00 Deck VJ Workshop -Vj Anyone vezetésével (Nagyterem)

 

Október 20. péntek

11.00-14.00 Deck VJ Workshop -Vj Anyone vezetésével (Nagyterem)

16.00 Lounge (közönség találkozó) Vj Anyone-al, a Resolume fejlesztőivel, és a Flxer csapatával. (kávézó)

Nagyterem:

18.00 Megnyitó
18.30-22.00 Konzerv kategória vetítése
22.00-04.00 Party: Eclectic Method (UK) - AV Mash-Up Set, VJ Anyone és Motorboy Dj live act, Pedro(tilos) Visual: Vj Anyone (MixMash,Light Rhytm Visuals- UK) és Monkey Presso

Vetitő terem:

18.30-22.00 Demoscene és Jönnek az oroszok!
22.00-04.00 Konzerv kategória vetítése

Október 21. szombat

12.00-13.00 Edirol technikai bemutató I (Az edirol csapata mutatja be ,legújabb elektronikus eszközeiket a közönség számára , mint a CG8 elnevezésű video-szintetizátort, vagy a V440 névre keresztelt hd keverőt)

13.00-14.30 Flxer szoftver bemutató (a flxer csapat fejlesztői illetve vj-i, mutatják be munkájukat, szigorúan flash alapokon)

Nagyterem:

14.00-20.00 Konzerv kategória vetítése
20.00-23.00 VJ Sampion kategória – élő mixek elődöntő
23.00-04.00 Hypnosis különkiadás: Flxer Orchestra Premier, Richard Thair (Lo Recordings,Toob, Flameboy, Thrust- UK), Fine Cut Bodies (Chi rec.), Grasshop (Breakbeat.hu, Hypnosis), Psure (Title Fight)Visual: Flxer VJs (Meta2, Cool79 és DocG- I)

Vetitő terem:

14.00-20.00 Demoscene és Jönnek az oroszok!
20.00-04.00 Konzerv kategória vetítése

Október 22. vasárnap

12.00-13.00 Korg technikai bemutató ( kütyük bemutatója)

13.30-14.30 Edirol technikai bemutató II(a bemutató második felében DV7PR video workstation és a P1 fotó prezentor, ami ugye a támogatói díj a vjtornán kerül teritékre)

15.00-16.00 Pioneer technikai bemutató( Deck VJ DVD )

 

Nagyterem:

13.00-14.00 A legjobb 10 VJ Opusz vetítése (a délig beérkezett szavazatok alapján)
14.00-17.00 VJ Sampion kategória - középdöntő
17.00-19.00 VJ Tusa - elődöntő
19-20.30 VJ Champion döntő
20.30-21.00 VJ Tusa Döntő
21.00 Díjkiosztó gála
21.30 Utazás a koponyám körül. Audiovizuális show. Naga-Monkey Presso-Spacedevil

22.30-04.00 Party:United Colors of House special: Jesse Rose (Front Room, Dubsided – UK), Marvin(UCH), Naga (hairy rec.), Beta (hairy rec.) Visuals: VJ Sampion és VJ Tusa bajnok, Monkey Presso és Spacedevil Intersputnik Led-set

Vetitő terem:

14.00-22.00  Konzerv kategória vetítése (Vetitő terem)